Fit the Fat 2

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 152,5 MB
  • Sürüm 1.4.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici BEŞ YILDIZLAR
Yemek yeme fantezinize son vereceğiniz Fit the Fat 2 mobil oyununda ücretsiz olarak yer alın.

Fit the Fat 2, iOS  akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayacağınız heyecan verici bir zayıflatma oyunudur. Herkes yemek yemeyi çok sever. Fakat Fit the Fat 2 mobil oyununda karşınıza çıkacak olan oyun karakterinin acilen zayıflaması gerekiyor. Bunu sağlamak da sizin elinizde olacak. Siz muhteşem yeteneklere sahip bir spor koçusunuz. 

Aşırı kilolarından şikayet eden oyun karakterini zayıflatmak için onu leziz yemeklerden geride tutun. Fakat karakterimiz yemek yemeyi çok seviyor. Onu durdurmak ve zayıflatmak biraz zor olacak. Başaracağınıza inanıyorsanız sizde Fit the Fat 2 mobbil oyununda ücretsiz olarak yer alın. 
Arkadaşınızı yataktan çıkarın ve bazı fiziksel aktiviteler yapması için onun  yönlendirin. 

Onu koşu bandında koşturup, ağırlık kaldırarak ya da ip ve boks atlatarak geçirin. Egzersizden sonra yeterince yiyecek aldığından ve dayanıklılığını sağlamak için iyi bir gece uykusunun olduğundan emin olun. Özel egzersiz takibi ile karakterinizin spor deneyimi takip edeceksiniz. Arkadaşınızın giyeceği komik kostümler oyun içerisinde göz zevkinize hitap edecek şekilde olmalıdır. 

Telefonunuzu her açtığınızda oyunu eğlenceli kılan çarpıcı grafiklerin tadını çıkartın. Arkadaşınızın en iyi anlarını paylaşın ve kilo vermeye devam ederken ilerleyin. Verdirdiğiniz her kilonun karşılığında başarılı ödüller kazanarak karakterinizi güçlendirecek ögeler elde edeceksiniz. Fit the Fat 2 indir